God of War Ragnarok z premierą w listopadzie? Ostateczną datę podobno poznamy jeszcze w czerwcu

God of War: Ragnarok

God of War Ragnarok to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych gier tej generacji. Ostatnio pojawiła się plotka, jakoby premiera kontynuacji przygód Kratosa miała zostać przesunięta na 2023 rok. Dzisiaj przeciek zdementował znany dziennikarz Bloomberga, a do tego wskazał, kiedy według jego źródeł gra trafi na rynek.

Kiedy premiera God of War Ragnarok? Znany dziennikarz zabiera głos

God of War Ragnarok
God of War Ragnarok

Według dziennikarza Bloomberga, Jasona Schreiera, premiera God of War Ragnarok odbędzie się w listopadzie tego roku, a dokładna data ma zostać ogłoszona publicznie jeszcze w tym miesiącu. Mężczyzna powołuje się na trzy źródła blisko zaznajomione z rozwojem gry.

Przeczytaj też: Jak urządzić pokój gamingowy?

Schreier już wielokrotnie dostarczał sprawdzone informacje, dlatego możemy podejrzewać, że tym razem dziennikarz również będzie miał rację. Mimo wszystko na ten moment nie możemy brać jego słów za pewnik, bo dopóki w temacie nie wypowie się Santa Monico Studio albo Sony, to wszystkie doniesienia pozostają tylko niepotwierdzonymi plotkami. Kiedy oficjalna data premiery God of War Ragnarok zostanie podana, na pewno o tym napiszemy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z