God of War Ragnarok może doczekać się rozszerzenia! Konkretne zapowiedzi mają być na horyzoncie

God of war ragnarok

Debiutujący rok temu God of War Ragnarok okazał się prawdziwym hitem dla PS5, który zapewne dość mocno przyłożył się do sprzedaży konsol. W sierpniu bieżącego roku pojawiły się konkretne pogłoski zgodnie z którymi Santa Monica Studios ma pracować nad oficjalnym rozszerzeniem do tej pozycji. Możliwe, że coś jest na rzeczy, a najbliższy czas ma przynieść wyczekiwane konkrety.

Dodatek do God of War Ragnarok na horyzoncie?

God od War Ragnarok
God od War Ragnarok

Jak donosi serwis Areajugones, powołując się na źródła zbliżone do Sony, DLC do God of War Ragnarok rzeczywiście ma znajdować się w fazie produkcji. Co więcej, zapowiedzi tego projektu mają pojawić się jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Informator, który przekazał te wieści, nie zdradził, w jaki sposób Sony ma promować dodatek do gry, ale wiele wskazuje na to, że wszystko okaże podczas gali The Game Awards 2023. Jest to tyle ciekawe, że akurat to wydarzenie dla gier od japońskiej korporacji zawsze było niezwykle ważne. W końcu podczas ostatniej edycji tego wydarzenia to właśnie najnowsza odsłona przygód Kratosa walczyła tam z Elden Ring o miano gry roku.

God of War Ragnarok Kratos i Tyr
God of War Ragnarok Kratos i Tyr

Czym ma być ów dodatek do God of War Ragnarok? Na bazie dotychczasowych informacji można stwierdzić, że będzie to coś w rodzaju „pół-sequel”, który byłby krótszy i mniej rozbudowany od pełnoprawnej gry, ale większy niż standardowe DLC. Porównać to można do Spider-Man Miles Morales, który zadebiutował w 2020 roku.

Przeczytaj też: Gry na PC

Brzmi to wyjątkowo ciekawie, zwłaszcza że przygody Kratosa mają dość wierne grono fanów wśród posiadaczy konsol PlayStation. Trzeba jednak do tych informacji podchodzić z dystansem, bo tego rodzaju pogłoski lubią się szybko i brzydko starzeć. Warto więc czekać i liczyć, że Sony nie będzie długo trzymało graczy w wielkiej niepewności.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.