God of War Ragnarok ma dostać dodatek! Prace nad DLC podobno są zaawansowane

God of War Ragnarok

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że Santa Monica Studio poszukuje do swojego zespołu nowego projektanta walki. Jednym z wymagań dla kandydata na takie stanowisko była znajomość poprzednich gier z Kratosem w roli głównej, co rozbudziło nadzieję graczy na powstawanie kolejnej odsłony serii. Tym razem jednak docierają do nas wieści dotyczące potencjalnego dodatku do ostatniej części – God of War Ragnarok.

Prace nad DLC do God of War Ragnarok są podobno na zaawansowanym etapie

Znany informator The Snitch opublikował na platformie X (dawniej Twitter) bardzo ciekawy wpis. Według insidera dodatek do God of War Ragnarok jest już „w drodze”, jednak to nie wszystko. Podczas transmisji live na Twitchu internauta zaznaczył, że jego źródła są w 100% wiarygodne, choć nie wie dokładnie, czy czeka nas standardowe DLC, czy raczej rozszerzenie w stylu Spider-Man: Miles Morales.

Ponadto The Snitch podał, że o powstawaniu DLC do God of War Ragnarok wie od jakiegoś czasu, a prace nad projektem są ukończone w 60%. Choć insider nie był w stanie podać dokładnego terminu premiery dodatku, podkreślił, że najprawdopodobniej pojawi się on w przyszłym roku. Jak zwykle jednak w przypadku takich doniesień, warto traktować je z dystansem i dla pewności poczekać na oficjalne komunikaty ze strony Santa Monica Studio.

Zobacz też: Gry podobne do Wiedza to Potęga

Kup God Of War: Ragnarok

Na koniec przypominamy, że God of War Ragnarok zadebiutowało 9 listopada 2022 roku. Produkcja jest obecnie dostępna jedynie na PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.