God of War: Ragnarok na ostatniej prostej. Gra została sklasyfikowana przez ESRB

God of War: Ragnarok

Wczoraj za sprawą jednego z branżowych insiderów do sieci trafiły informacje na temat długości rozgrywki God of War: Ragnarok. Produkcja studia Sony Santa Monica znajduje się już na ostatniej prostej przed listopadową premierą i fani raczej nie powinni obawiać się ewentualnych opóźnień. Kontynuacja przygód Kratosa i Atreusa doczekała się bowiem klasyfikacji ze strony ESRB (Entertainment Software Rating Board).

W God of War: Ragnarok nie zabraknie wulgaryzmów i brutalnych egzekucji

God of War: Ragnarok – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Podobnie jak poprzednie odsłony serii, tak i God of War: Ragnarok będzie skierowany wyłącznie do dorosłych graczy. Zgodnie z informacjami znajdującymi się na stronie amerykańsko-kanadyjskiej organizacji zajmującej się ocenianiem zawartości i wyznaczaniem granic wiekowych dla gier komputerowych wydawanych w Ameryce Północnej, w kontynuacji przygód Kratosa i Atreusa nie zabraknie m.in. wulgaryzmów i brutalnych egzekucji, w tym dekapitacji wrogów.

ESRB zdradza również, że w God of War: Ragnarok gracze będą angażować się w „szaleńczą walkę”, podczas której zmierzą się z „podobnymi do ludzi najeźdźcami” oraz „fantastycznymi stworzeniami” takimi jak centaury, trolle czy smoki.

Zobacz też: Najlepsze mody do GTA 5

God of War: Ragnarok zmierza na PlayStation 4 i PlayStation 5. Zgodnie z zapowiedziami kontynuacja przygód Kratosa i Atreusa ma zadebiutować na wspomnianych konsolach dokładnie 9 listopada bieżącego roku. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie sięgnąć po nadchodzącą produkcję studia Sony Santa Monica.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.