Co God of War: Ragnarok zaoferuje posiadaczom PlayStation 5?

God of War Ragnarok

Do sieci trafił trailer, w którym twórcy God of War: Ragnarok chwalą się cechami gry na PlayStation 5. Najnowsza produkcja wykorzysta wiele cech konsoli od Sony, w tym funkcje nowoczesnego pada i dźwięk 3D.

God of War: Ragnarok na PlayStation 5

God of War: Ragnarok na PlayStation 5

Immersja nowej generacji — tak twórcy God of War: Ragnarok zapowiadają swoją grę na konsolę PlayStation 5. Dźwięk 3D, haptyczne wibracje w kontrolerze DualSense i rozdzielczość 4K to główne cechy rozgrywki na tym sprzęcie. Z oczywistych względów nie będą one dostępne w wersji na PlayStation 4, mimo że gra będzie mieć swoją premierę również na poprzedniej generacji.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS2

Premiera God of War: Ragnarok na PlayStation 4 i PlayStation 5 już 8 listopada 2022 roku. Gra zaoferuje fanom niezłej długości rozgrywkę, ale daniem głównym pozostanie oczywiście ciekawa fabuła. Zdecydowanie jest na co czekać!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.