God of War Ragnarok doczekało się bardzo ważnej funkcji. Santa Monica Studios dotrzymuje obietnicy

God of War Ragnarok

Ostatnio mówiło się trochę o tym, ile graczy przeszło już God of War Ragnarok. Nowa produkcja wciągnęła miliony fanów, sprzedała się bardzo dobrze i wielu graczy szybko zapoznało się z całą kampanią. Teraz pojawił się doskonały pretekst, żeby jeszcze raz zajrzeć do świata Kratosa.

Tryb fotograficzny w God of War Ragnarok

God of War Ragnarok
God of War Ragnarok

Jeszcze przed premierą wiedzieliśmy, że tryb fotograficzny nie będzie dostępny w premierowej wersji God of War Ragnarok. Chociaż większość fanów serii woli grać niż robić screeny, dla wielu nie była to dobra informacja. Santa Monica Studios obiecywało jednak, że niedługo po premierze photo mode trafi do gry.

Teraz tryb fotograficzny jest już dostępny w God of War Ragnarok. Patrząc na liczbę szczegółów i funkcji, jakie oferuje ta opcja, warto było poczekać dodatkowe kilka tygodni. Na blogu PlayStation pojawił się nawet specjalny artykuł, który informuje o nowej aktualizacji i daje kilka wskazówek dla początkujących fotografów.

Przeczytaj też: Jak podłączyć słuchawki bezprzewodowe do Xbox Series X|S

Dla niektórych osób photo mode może być doskonałym pretekstem do powrotu do God of War Ragnarok i dokończenia kilku trofeów czy wątków pobocznych. Dzięki nowej aktualizacji będzie można udokumentować swoją przygodę.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z