God of War Ragnarok otrzyma masę opcji dostosowywania rozgrywki. Kolejne materiały z gry

God of War Ragnarok

W ostatnich dniach mogliśmy przyjrzeć się, jak wygląda Svartalfheim w God of War Ragnarok. Kraina krasnoludów prezentuje się urokliwie, lecz to nie jedyny materiał, który przygotowała dla nas redakcja Game Informer we współpracy z Sony – serwis postanowił wrzucić na swój kanał na YouTube tym razem filmik z opcjami personalizacji rozgrywki.

REKLAMA

60 opcji personalizacji rozgrywki w God of War Ragnarok

God of War Ragnarok – 60 opcji dostępności

Okazuje się, że God of War Ragnarok otrzyma przeszło 60 możliwości dostępności – będziemy mogli zmodernizować między innymi opcje dotyczące rozumienia poznawczego, wzroku czy słuchu, co sprawi, że weterani mogą sobie utrudnić rozgrywkę, a osoby z dolegliwościami – ułatwić chociażby eliminowanie kolejnych wrogów.

Przeczytaj też: Jaki router do domu

Szczególnie warto wyróżnić tryb wysokiego kontrastu, który sprawi, że w świecie gry wybrane elementy będą lepiej dostrzegalne dzięki kolorowym konturom. Ma to zmniejszyć „bałagan” na ekranie i w mniejszy lub większy sposób ułatwić eksplorację, a więc poszukiwanie nowego wyposażenia, surowców czy skrzyń.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!