Polski dubbing w God of War Ragnarok wreszcie dostępny. Sony wydało aktualizację, ale nie dla każdego

God od War Ragnarok

God of War Ragnarok nie zaliczył w naszym kraju szczególnie udanego startu, ponieważ zdecydowana większość wydań pudełkowych trafiła do polskich sklepów bez polskiego dubbingu. Taki stan rzeczy rozwścieczył wielu graczy, tym bardziej że na pudełkach znajdowała się deklaracja, iż na rodzimy dubbing możemy liczyć. Niedługo po wybuchu niemałej afery PlayStation Polska wydało oświadczenie i poinformowało, że postara się jak najszybciej rozwiązać problem. Dzisiaj na serwery trafiła już aktualizacja God of War Ragnarok wprowadzająca polski dubbing, ale niestety nie dla wszystkich.

Polski dubbing w God of War Ragnarok już dostępny, ale tylko na PS5

Sony udostępniło już aktualizację 2.01 do God of War Ragnarok. Wprowadza ona polski dubbing, ale jak na razie uaktualnienie wydano tylko dla konsol PlayStation 5 – posiadacze PS4 wciąż muszą czekać. Polski oddział poinformował jednak, że patch 2.02 jest już w drodze i to właśnie on doda obsługę polskiej ścieżki dźwiękowej również na PlayStation 4.

Przeczytaj też: Mody do World of Tanks

Wielu posiadaczy najnowszego GoW-a na PlayStation 5 mocno się ucieszyło, ale użytkownikom PS4 wciąż nie jest do śmiechu. Z tego, co można wyczytać w komentarzach pod postami PlayStation Polska w social mediach, wielu fanów byłoby w stanie wybaczyć firmie wpadkę, ale razi ich… brak przeprosin ze strony polskiego oddziału japońskiej marki. Kiedy polski dubbing w God of War Ragnarok pojawi się również na PS4, na pewno o tym poinformujemy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.