Twórcy God of War Ragnarok zapraszają na specjalne wydarzenie. Zapowiedź dodatku coraz bliżej?

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok to jedna z najlepszych gier dostępnych na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. W ostatnich miesiącach w sieci regularnie pojawiały się plotki sugerujące, że postać Kratosa powróci w fabularnym rozszerzeniu. Wyobraźnia fanów została dodatkowo pobudzona, gdy Santa Monica Studio opublikowała zaproszenie na specjalne wydarzenie z udziałem twórców gry.

God of War Ragnarok obchodzi pierwsze urodziny. Santa Monica Studio zaprasza na sesję Q&A.

9 listopada o godz. 18:00 czasu polskiego odbędzie się wirtualna sesja Q&A zorganizowana przez Santa Monica Studio z okazji rocznicy wydania God of War Ragnarok. Podczas transmisji na żywo, Eric Williams (reżyser gry), Matt Sophos (reżyser narracji) oraz Cory Barlog (dyrektor kreatywny) będą odpowiadali na nurtujące fanów kwestie.

Mimo że wysyłane przez graczy pytania nie są widoczne publicznie, to z pewnością wiele z nich dotyczy niezapowiedzianego dodatku oraz ewentualnej daty premiery na PC. Według dotychczasowych doniesień fabularne rozszerzenie ma być podobne do Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, a więc jego ukończenie zajmie co najmniej kilka godzin.

Przeczytaj także: Ranking telewizorów 75 cali

Mniej optymistyczny scenariusz zakłada, że prezentacja dodatku odbędzie się dopiero 7 grudnia podczas The Game Awards 2023. W ubiegłorocznej edycji wydarzenia God of War Ragnarok został nagrodzony za najlepszą narrację, projekt audio oraz muzykę i udźwiękowienie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.