Reżyser God of War Ragnarok marzy o stworzeniu kolejnej odsłony z serii Castlevania

Castlevania Lords of Shadow

Nie ma co ukrywać — God of War Ragnarok to jedna z największych premier ostatnich lat. Najnowsze dzieło Santa Monica Studio spełniło oczekiwania wielu graczy i recenzentów, stając się tym samym jednym z najlepszych tytułów wydawanych na PlayStation. Deweloperzy jednak nie osiadają na laurach, a reżyser tej produkcji ma bardzo ambitne marzenia.

Reżyser God of War Ragnarok przyjąłby ofertę pracy nad nową odsłoną Castlevanii

Wywiad z reżyserem God of War Ragnarok

Reżyser God of War Ragnarok podczas ostatniego wywiadu wyznał, że marzy o stworzeniu kolejnej odsłony popularnej serii Castlevania. Stwierdził, że gdyby pojawiła się oferta pracy nad takim projektem, to przyjąłby ją z przyjemnością. Co bardzo ciekawe, mężczyzna zwrócił się do słuchaczy z prośbą, aby „sprawili, żeby tak się stało”.

Przeczytaj też: Gry na Nintendo Switch po polsku

Na ten moment są to jedynie marzenia i plany, choć wcale nie takie nierealne. W ostatnim czasie Konami zabrało się za swoje popularne marki jak chociażby remake Silent Hilla 2, który opracowuje polskie studio Bloober Team. Deweloperzy z Santa Monica zaś pracują rzekomo nad kilkoma projektami, ale na konkrety trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z