God of War Ragnarok: Valhalla na gameplayu i ze szczegółami! Darmowe DLC debiutuje już dzisiaj

Podczas tegorocznej imprezy The Game Awards doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi DLC do God of War Ragnarok, o którym spekulowano od dawna. Santa Monica Studio zaskoczyło wszystkich, ponieważ dodatek będzie w pełni darmowy dla posiadaczy „podstawki”. Rozszerzenie „Valhalla” debiutuje już dzisiaj, a teraz poznaliśmy o nim nowe szczegóły i możemy je obejrzeć na gameplayu.

Gameplay z God of War Ragnarok: Valhalla i nowe informacje o DLC

5 rzeczy, które warto wiedzieć o God of War Ragnarok: Valhalla

PlayStation opublikowało w serwisie YouTube film zatytułowany „5 rzeczy, które warto wiedzieć o God of War Ragnarok: Valhalla”. Na materiale możemy obejrzeć fragmenty rozgrywki pierwszego (i najprawdopodobniej ostatniego) oficjalnego DLC do hitu Santa Monica Studio z 2022 roku, a także usłyszeć interesujące informacje o dodatku od samych jego twórców.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co najważniejsze, „Valhalla” zabierze nas do zupełnie nowych lokacji. Ponadto po śmierci Kratos będzie mógł w jakiś sposób powrócić do walki, co pokrywa się ze wcześniejszymi zapowiedziami – DLC mocno eksperymentuje z gatunkiem roguelike. Deweloperzy zarzekają się, że każda sesja będzie nieco inna niż poprzednia, przez co w DLC możemy liczyć na sporą regrywalność.

Fabularnie akcja dodatku zabiera nas do czasu po wydarzeniach ukazanych w podstawowej wersji gry. W „Valhalli” Bóg Wojny będzie musiał zmierzyć się z demonami przeszłości.

Przeczytaj też: Najlepsze gry postapokaliptyczne

Premiera God of War Ragnarok: Valhalla już dzisiaj o 18:00. Rozszerzenie zostanie udostępnione za darmo dla wszystkich posiadaczy „podstawki” na PS4 i PS5. Zamierzacie sprawdzić kolejną przygodę Kratosa? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube (PlayStation)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.