God of War Ragnarok obchodzi swoje pierwsze urodziny! Twórcy świętują wspominając wpadki

god of war ragnarok bug

Niedawno deweloperzy z Santa Monico Studio zaprosili graczy na specjalne wydarzenie z okazji pierwszych urodzin God of War Ragnarok. Sesja Q&A ma odbyć się już dzisiaj o godzinie 18:00. Pierwsza rocznica powstania gry stała się również dla twórców dobrym pretekstem do tego, aby powspominać wpadki, jakie miały miejsce podczas procesu produkcji.

Twórcy God of War Ragnarok dzielą się zabawnymi wpadkami z procesu tworzenia gry

Zabawne wpadki z God of War Ragnarok

Pierwsza rocznica God of War Ragnarok rozbudziła w twórcach nastrój na wspominki. Deweloperzy z Santa Monica Studio z okazji urodzin produkcji postanowili podzielić się z graczami materiałami z procesu tworzenia gry. Jak możemy zauważyć, autorzy przygód Kratosa mierzyli z bardzo różnymi, niejednokrotnie dziwnymi lub zabawnymi błędami.

Materiał dobrze obrazuje to, jakie wyzwania stoją przed twórcami tak dużych tytułów, jakim bez wątpienia jest również God of War Ragnarok. Na szczęście do momentu premiery gry, deweloperzy uporali się z bugami. Trzeba przyznać jednak, że udostępnienie zabawnych wpadek z procesu produkcji to z pewnością ciekawy sposób na świętowanie urodzin gry.

Zobacz też: Gry podobne do Uncharted

Jak możemy wyczytać z komentarzy pod opublikowanym filmem, widowni przypadł do gustu pomysł Santa Monica Studio na podzielenie się nietypowymi fragmentami zza kulis. Wiele osób wspomina, że chętnie zobaczyłoby więcej tego typu materiałów. A co Wy sądzicie o takiej formie świętowania urodzin God of War Ragnarok? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.