God of War: Ragnarok z fenomenalną sprzedażą! Sony chwali się najnowszymi wynikami swojej gry

God of War Ragnarok Kratos i Tyr

W trakcie The Game Awards 2023 gracze doczekali się zapowiedzi God of War: Ragnarok Valhalla, czyli darmowego dodatku do najnowszej produkcji studia Sony Santa Monica. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianym tytułem. Japońska firma pochwaliła się bowiem wynikami sprzedaży kontynuacji przygód Kratosa i Atreusa.

God of War: Ragnarok nie narzeka na brak zainteresowania. Wyniki sprzedaży robią wrażenie

God of War: Ragnarok – zwiastun z ocenami

Zgodnie z przekazanymi informacjami od momentu premiery – która miała miejsce w listopadzie 2022 roku – gra God of War: Ragnarok osiągnęła sprzedaż na poziomie 15 milionów egzemplarzy. Wspomniany wynik udało się osiągnąć do 19 listopada 2023 roku. Niewykluczone więc, że rezultat prezentuje się obecnie nieco lepiej, ponieważ w trakcie Black Friday 2023 produkcja Sony Santa Monica dostępna była w promocyjnej cenie.

Poszukując odpowiedzi, Kratos i Atreus muszą odwiedzić każdy z dziewięciu światów. W tym samym czasie siły Asgardu przygotowują się do bitwy, po której ma nadejść zmierzch bogów. W trakcie podróży ojcu i synowi przyjdzie przemierzać zapierające dech w piersiach krajobrazy znane z kart mitów i stawiać czoła przerażającym wrogom, takim jak skandynawscy bogowie i potwory.

– informuje opis gry na stronie PlayStation.

Zobacz też: Najlepszy smartfon do 4000 zł

Na koniec przypomnijmy, że God of War: Ragnarok Valhalla zadebiutuje już 12 grudnia 2023 roku na zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5. Jak wspomnieliśmy wyżej, dodatek będzie darmowy. Zgodnie z zapowiedziami DLC ma stanowić epilog do historii opowiedzianej w najnowszej produkcji studia Sony Santa Monica.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: GamingBolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.