Going Under na dniach trafi do Xbox Game Pass

Going Under

Dopiero co do oferty Xbox Game Pass trafiły trzy nowe gry, a już poznaliśmy tytuł kolejnej produkcji, która wkrótce wzbogaci bibliotekę usługi Microsoftu. Tym razem mowa o Going Under, czyli satyrycznym dungeon crawlerze od wydawcy Team17, który wprowadził już do Game Passa m.in. Worms Rumble i Narita Boy.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Going Under zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun Going Under

W Going Under wcielimy się w postać stażystki, która na polecenie swojego szefa przemierza nawiedzone ruiny nieudanych technologicznych startupów. Zadaniem gracza będzie odnajdywanie cennych przedmiotów.

Going Under pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass już za kilka dni, a konkretniej 29 czerwca. Grę uruchomimy na komputerach PC oraz konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S). Niewykluczone jednak, że zawita też do chmury.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z