Going Under na dniach trafi do Xbox Game Pass

Going Under

Dopiero co do oferty Xbox Game Pass trafiły trzy nowe gry, a już poznaliśmy tytuł kolejnej produkcji, która wkrótce wzbogaci bibliotekę usługi Microsoftu. Tym razem mowa o Going Under, czyli satyrycznym dungeon crawlerze od wydawcy Team17, który wprowadził już do Game Passa m.in. Worms Rumble i Narita Boy.

Going Under zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun Going Under

W Going Under wcielimy się w postać stażystki, która na polecenie swojego szefa przemierza nawiedzone ruiny nieudanych technologicznych startupów. Zadaniem gracza będzie odnajdywanie cennych przedmiotów.

Going Under pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass już za kilka dni, a konkretniej 29 czerwca. Grę uruchomimy na komputerach PC oraz konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S). Niewykluczone jednak, że zawita też do chmury.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.