GoldenEye 007 pojawił się na stronie Xbox. To niespodzianka na Xbox & Bethesda Showcase?

GoldenEye 007

Na początku poprzedniego tygodnia można było zauważyć, że jeden z pracowników studia Rare (ekipy odpowiadającej za produkcję Everwild) odblokował osiągnięcie w grze GoldenEye 007 na konsoli Xbox. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że takowa gra nigdy nie pojawiła się na sprzętach Microsoftu.

Chcesz kupić 22 miesiące Xbox Game Pass Ultimate za ok. 150 zł? Kliknij tutaj i zobacz jak!

GoldenEye 007 na Xbox możliwą niespodzianką Microsoftu

Przez miniony weekend pełna lista osiągnięć z GoldenEye 007 pojawiła się na stronie Xbox. Wyzwania i towarzyszące im zrzuty ekranu są bardzo podobne do tych z Nintendo 64 (platformy, na której pierwotnie zadebiutowała wyżej wymieniona gra), szczególnie gdy przyjrzymy się niskiej jakości zdjęciom ukazującym modele postaci.

Sprawdź także: The Callisto Protocol wygląda bosko

Możliwe, że GoldenEye 007 to jedna z niespodzianek Microsoftu na czerwcowe Xbox & Bethesda Games Showcase 2022. Już pewien czas temu przedstawiciele korporacji z Redmond wskazywali, że w nadchodzących tygodniach ujawnią coś, czego nikt się nie spodziewa. Możliwe, że będzie to właśnie GoldenEye 007 w Xbox Game Pass i ogólnie na Xboxach.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Dołącz do redakcji