GoldenEye 007 pojawił się na stronie Xbox. To niespodzianka na Xbox & Bethesda Showcase?

GoldenEye 007

Na początku poprzedniego tygodnia można było zauważyć, że jeden z pracowników studia Rare (ekipy odpowiadającej za produkcję Everwild) odblokował osiągnięcie w grze GoldenEye 007 na konsoli Xbox. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że takowa gra nigdy nie pojawiła się na sprzętach Microsoftu.

GoldenEye 007 na Xbox możliwą niespodzianką Microsoftu

GoldenEye 007 achievements viewable on Xbox's website https://t.co/46FWj70BjZ pic.twitter.com/GZrlVjTM3J

— Wario64 (@Wario64) June 5, 2022

GoldenEye 007 achievements viewable on Xbox's website https://t.co/46FWj70BjZ pic.twitter.com/GZrlVjTM3J

— Wario64 (@Wario64) June 5, 2022

Przez miniony weekend pełna lista osiągnięć z GoldenEye 007 pojawiła się na stronie Xbox. Wyzwania i towarzyszące im zrzuty ekranu są bardzo podobne do tych z Nintendo 64 (platformy, na której pierwotnie zadebiutowała wyżej wymieniona gra), szczególnie gdy przyjrzymy się niskiej jakości zdjęciom ukazującym modele postaci.

Sprawdź także: The Callisto Protocol wygląda bosko

Możliwe, że GoldenEye 007 to jedna z niespodzianek Microsoftu na czerwcowe Xbox & Bethesda Games Showcase 2022. Już pewien czas temu przedstawiciele korporacji z Redmond wskazywali, że w nadchodzących tygodniach ujawnią coś, czego nikt się nie spodziewa. Możliwe, że będzie to właśnie GoldenEye 007 w Xbox Game Pass i ogólnie na Xboxach.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z