Xbox Game Pass z niespodziankami na czerwiec? Microsoft podgrzewa atmosferę przed eventem

Xbox Game Pass

Pierwsze czerwcowe tytuły w Xbox Game Pass zostały przedstawione już kilka dni temu. Ku zdziwieniu lista ta zawiera wyłącznie produkcje, które pojawią się w usłudze Microsoftu do 7 czerwca 2022 roku, a nie do połowy miesiąca, jak ma to zazwyczaj miejsce. Mogło to sugerować, że gigant z Redmond szykuje dla odbiorców jakieś niespodzianki, o których nie może jeszcze powiedzieć.

REKLAMA

Plan rodzinny Xbox Game Pass możliwym asem w rękawie Microsoftu

Xbox Game Pass czerwiec 2022 nowe gry na pierwszą połowę miesiąca
Xbox Game Pass na czerwiec – część 1

Na stronie Xboxa, a dokładniej we wpisie ujawniającym pierwszą część czerwcowej oferty Xbox Game Pass można było zauważyć sugestię o tym, że firma szykuje dla graczy kilka „niespodzianek”. Niektóre z nich powinny zostać ujawnione podczas zbliżającego się wielkimi krokami Xbox & Bethesda Showcase 2022, które odbędzie się już 12 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Sprawdź także: Najlepsze gry indie

Istnieje prawdopodobieństwo, że jedną z rzeczonych niespodzianek (nie licząc kolejnych gier dla czerwcowej oferty Xbox Game Pass) będzie oficjalne zaprezentowanie nowego wariantu Xbox Game Pass. Mowa o planie rodzinnym, który według plotek ma kosztować 15 dolarów i umożliwić dostęp do konta jednocześnie nawet pięciu osobom.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!