Gotham Knights na nowym materiale wideo prezentującym „rodzinę Batmana”

Gotham Knights

W trakcie targów Gamescom 2022 poinformowano, że Gotham Knights zadebiutuje nieco wcześniej, niż planowano. Nieco później do sieci trafił natomiast gameplay prezentujący starcie z Harley Quinn. Tymczasem wczoraj deweloperzy z WB Games Montreal opublikowali kolejny zwiastun wspomnianej produkcji. Najnowszy materiał promocyjny skupia się na prezentacji członków Batrodziny i ich relacji.

REKLAMA

Nowy materiał z Gotham Knights pokazuje, że w rodzinie siła

Gotham Knights – prezentacja rodziny Batmana

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w Gotham Knights gracze będą mieli okazję wcielić się w cztery postacie: Robina, Batgirl, Nightwinga oraz Red Hooda. Okazuje się jednak, że początkowo współpraca wymienionych bohaterów nie będzie się najlepiej układać, ale wraz z rozwojem historii ich relacje będą się zacieśniać.

Po odejściu mentora Rycerze muszą się zjednoczyć oraz nauczyć współpracować, a co ważniejsze –funkcjonować jako rodzina. Dzięki różnicom każdy z nich zabłyśnie na swój własny sposób i wykorzysta swoje umiejętności, aby wcielić się w Rycerza.

– głosi opis powyższego materiału wideo.

Zobacz też: Jaki procesor do gier kupić?

Gotham Knights zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 21 października. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie w tym roku wrócić do Gotham i ponownie zaprowadzić porządek w mieście pozbawionym Batmana.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!