Twórcy Gotham Knights szykują się do prezentacji „wielkiego złoczyńcy”

Gotham Knights Batgirl

W ostatnim czasie nie można było narzekać na brak materiałów z Gotham Knights. Produkcji nie zabrakło m.in. na Summer Game Fest 2022, gdzie twórcy przybliżyli graczom postać Nightwinga. Tymczasem okazuje się, że studio WB Games Montreal szykuje kolejne atrakcje. Jeden z deweloperów zdradził bowiem, że zespół przygotowuje się do prezentacji „wielkiego złoczyńcy”.

W Gotham Knights nie zabraknie interesujących antagonistów

@vgfytschool @TeladiaPlays @ChrisJCapel @PodcastNow15 @t33jin Official Villain Reveal In The Next Coming Weeks! #GothamKnights pic.twitter.com/hlDOelfYtr

— SuspiciousTension19 (@STension19) July 26, 2022

@vgfytschool @TeladiaPlays @ChrisJCapel @PodcastNow15 @t33jin Official Villain Reveal In The Next Coming Weeks! #GothamKnights pic.twitter.com/hlDOelfYtr

— SuspiciousTension19 (@STension19) July 26, 2022

Patrick Redding, dyrektor kreatywny Gotham Knights, podczas jednego z wywiadów na San Diego Comic-Con ujawnił, że jest „szczególnie dumny” z „niektórych” antagonistów, którzy pojawią się we wspomnianej produkcji. Deweloper zaznaczył jednak, że nie może zdradzić żadnych szczegółów na ten temat, ponieważ nie wszyscy przeciwnicy zostali jeszcze ujawnieni.

Redding zapowiedział jednak, że chętnie odpowie na więcej pytań „za kilka tygodni”, kiedy studio przedstawi graczom „wielkiego złoczyńcę”. Niestety dyrektor kreatywny gry nie zdradził, kiedy odbędzie się wspomniana prezentacja. Fanom nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne materiały i informacje.

Zobacz też: Monitor do PS5

Przypomnijmy, że Gotham Knights powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami produkcja studia WB Games Montreal ma zadebiutować na wspomnianych platformach 25 października. Zamierzacie tej jesieni wrócić do Gotham? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z