Gotham Knights nie dla Rosjan? Gra podobno została wycofana w tamtym regionie

Gotham Knights Nightwing

Premiera Gotham Knights została zapowiedziana na październik 2022 roku. Wraz z tym ogłoszeniem twórcy oznajmili także, że rezygnują z wersji na PS4 i Xbox One, aby przygotować grę, z której będą zadowoleni. Teraz okazuje się, że tytuł Warner Bros. Games mógł zostać wycofany ze sprzedaży w Rosji.

W Gotham Knights prawdopodobnie nie zagrają Rosjanie

Gameplay z Gotham Knights

Informację tę podał serwis The Happy Warrior; według jego źródeł sprzedaż Gotham Knights została zawieszona na rosyjskich terenach. Zgodnie ze wcześniejszymi założeniami produkcja miała otrzymać nawet rosyjskie napisy, a także dubbing, ale wydawca prawdopodobnie postanowił zrezygnować z tejże wersji.

Co więcej, po wejściu na oficjalną stronę Gotham Knights (a dokładniej przełączając się na rosyjski język) można zauważyć komunikat o błędzie: „404: PAGE NOT FOUND”, co tylko zwiększa prawdopodobieństwo dotyczące wycofania Rycerzy Gotham ze sprzedaży na wschodzie.

Sprawdź także: Plan rodzinny Xbox Game Pass z zachęcającą ceną?

Warner Bros. Games nie skomentowało do tej pory tej sytuacji, ale jeśli powyższe doniesienia okażą się prawdziwe, to będzie to kolejna – po m.in. CD Projekt RED – firma, która przez obecną sytuację na świecie nie będzie wydawała swoich produkcji w Rosji.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z