Plan rodzinny Xbox Game Pass z zachęcającą ceną? Insider przedstawia możliwy scenariusz

Xbox Game Pass Activision Blizzard

Wczoraj oficjalnie mogliśmy powitać Sniper Elite 5 w Xbox Game Pass, a także dowiedzieliśmy się o przygotowywaniu przez Microsoft Xbox Keystone – przystawki do Xbox Cloud Gaming. Nie minęła doba, a wokół korporacji z Redmond ponownie pojawiają się plotki o rodzinnym wariancie usługi Microsoftu, który może pozytywnie zaskoczyć pod względem ceny.

REKLAMA

Plan rodzinny Xbox Game Pass może być tanią i opłacalną opcją

Najnowszy podcast TimDoga

Zgodnie ze słowami TimDoga, znanego insidera powołującego się na zaufane źródła, Xbox Game Pass Family Plan miałby zapewnić dostęp do obszernej biblioteki Microsoftu za jedyne 25 dolarów miesięcznie (ok. 107 zł). Cena brzmi bardzo zachęcająco, zważywszy na to, że wariant rodzinny pozwoliłby korzystać z usługi aż pięciu graczom. Dla porównania miesięczna cena Xbox Game Pass Ultimate, czyli obecnie najlepszej opcji dla jednego użytkownika, wynosi równe 15 dolarów (w Polsce 54,99 zł).

Sprawdź także: Najlepsze gry indie

Ujawnienie wariantu rodzinnego Xbox Game Pass może nastąpić już podczas zbliżającego się wielkimi krokami Xbox & Bethesda Showcase 2022. Wydarzenie będzie miało miejsce dokładnie 12 czerwca 2022 roku, więc możliwe, że w tym dniu oficjalnie dowiemy się coś więcej o Xbox Game Pass Family Plan. Oczywiście przytoczona w niniejszym tekście cena nie została potwierdzona przez Microsoft — na ten moment to tylko przeciek, który może, choć wcale nie musi się sprawdzić.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!