Gotham Knights na kolejnym zwiastunie. Twórcy prezentują grę w wersji PC

Gotham Knights Batgirl

Premiera Gotham Knights zbliża się wielkimi krokami. Jakiś czas temu deweloperzy z WB Games Montreal opublikowali materiał wideo poświęcony „rodzinie Batmana”. Wczoraj natomiast do sieci trafił kolejny zwiastun wspomnianej produkcji. Tym razem twórcy postanowili skupić się na prezentacji wersji PC i przedstawić, na jakie funkcje i udogodnienia mogą liczyć posiadacze komputerów osobistych.

REKLAMA

Nowy trailer Gotham Knights skupia się na prezentacji atutów pecetowej wersji gry

Gotham Knights – zwiastun wersji PC

W przypadku Gotham Knights gracze PC mogą oczywiście liczyć na wsparcie dla rozdzielczości 4K oraz technologii ray tracing. Nie zabraknie też obsługi monitorów ultrapanoramicznych, a także możliwości rozgrywki na wielu ekranach. Deweloperzy zapowiadają również, że użytkownicy komputerów osobistych otrzymają szereg opcji umożliwiających konfigurowanie zarówno oprawy wizualnej, jak i sterowania.

Wielu posiadaczy PC z pewnością czeka również na wymagania sprzętowe Gotham Knights. Niestety studio WB Games Montreal wciąż nie ujawniło, jakie konfiguracje pozwolą bezproblemowo cieszyć się wspomnianą produkcją. Sytuacja ta powinna jednak wkrótce ulec zmianie, ponieważ do premiery gry zostały nieco ponad trzy tygodnie.

Zobacz też: Kody do Minecraft

Gotham Knights zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wspomnianych platformach 21 października. Zainteresowani powinni również rzucić okiem na opublikowany pod koniec sierpnia gameplay, prezentujący starcie z Harley Quinn.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!