Pierwszy gameplay z Gothic Classic na Nintendo Switch! Kultowy RPG na 20-minutowym materiale

gothic classic

Na początku sierpnia informowaliśmy, że kultowy w naszym kraju RPG powróci w nowej odsłonie na konsolę Nintendo Switch. Gothic Classic, bo o nim mowa, otrzyma także pełną polską lokalizację – głosy, napisy oraz interfejs. Teraz natomiast do sieci trafił pierwszy gameplay z produkcji na Nintendo Switch!

Gameplay z Gothic Classic na Nintendo Switch

Gameplay z Gothic Classic

Do sieci trafił właśnie pierwszy gameplay z Gothic Classic na Switcha. Posiadacze przenośnych konsol od Nintendo i fani legendarnego w Polsce RPGa z pewnością zwrócą uwagę na tytuł, który w niejednej osobie wzbudzi poczucie przyjemnej nostalgii. 20-minutową rozgrywkę można obejrzeć na powyższym materiale.

W ramach przypomnienia Gothic Classic ma cechować się świetną wydajnością, jak również odpowiednio dostosowanym interfejsem użytkownika oraz sterowaniem bohatera. W nowym wydaniu pojawi się jednak jeszcze wiele zmian, które obejmują usprawnienia w zakresie sztucznej inteligencji czy poprawek fabularnych.

Zobacz też: Gry podobne do The Last of Us

Gothic Classic zadebiutuje na Nintendo Switch już 28 września 2023 roku. Gra została wyceniona na 129 zł. W Nintendo eShop do 27 września trwa jednak promocja, w ramach której zakupimy produkcję o 20% taniej.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.