Gothic II na… Nintendo Switch? Wydawca gry publikuje ciekawe zdjęcie!

Gothic II

Po latach posuchy społeczność Gothica odżyła. Najpierw przedstawiono jej Gothic Remake, a później zaczęto aktywne wsparcie dla starszych odsłon cyklu. Wygląda jednak na to, że THQ Nordic ma jeszcze szersze plany co do serii. Z ostatniego zdjęcia oficjalnego profilu gry na Twitterze możemy bowiem przypuszczać, że Gothic II zadebiutuje na… Nintendo Switch.

Gothic II z premierą na Nintendo Switch?

Całe zamieszanie wynika z życzeń noworocznych, które wydawca gry opublikował na jej oficjalnym koncie na Twitterze. Na ich końcu dodano, by nadchodzące lata były pełne niespodzianek.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Fani szybko zaczęli łączyć kropki, bo do posta zostało dołączone zdjęcie przedstawiające Gothica II na konsoli Nintendo Switch. Być może oznacza to, że po ponad 20 latach od premiery kultowego RPG-a na komputerach osobistych ten zadebiutuje też na handheldzie Japończyków. Taka reedycja najpewniej zawierałaby też od razu dodatek Noc Kruka.

Zobacz też: Najlepsze gry akcji

Pozostaje nam więc czekać na kolejne wieści od THQ Nordic. Z całą pewnością możliwość przeżycia przygód Bezimiennego na przenośnej konsoli Nintendo byłaby czymś, z czego cieszyłoby się sporo grono graczy.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.