Znany kompozytor przygotuje ścieżkę dźwiękową do Gothic Remake. Fani serii będą zachwyceni

Gothic Remake Bezimienny Zębacze

Kiedy niespełna dwa tygodnie temu THQ Nordic ujawniło nowy trailer Gothic Remake, wielu graczy było zachwyconych klimatem Starej Kopalni. Teraz entuzjaści historii Bezimiennego będą mieli kolejny powód do zadowolenia. Dziś deweloper pracujący nad remakiem ogłosił, że muzykę do gry przygotuje znany niemal wszystkim fanom serii kompozytor.

REKLAMA

Kai Rosenkranz skomponuje muzykę do Gothic Remake

Alkimia Interactive (czyli barceloński deweloper będący częścią THQ Nordic), ogłosiło dzisiaj na swoim Tweeterze, że muzykę do długo wyczekiwanego remake’u pierwszego Gothica przygotuje Kai Rosenkranz. Kompozytor w przeszłości skomponował ścieżki dźwiękowe dla całej oryginalnej trylogii gier autorstwa Piranha Bytes oraz pierwszej części serii Risen. Ponadto deweloper zdradził, że na zaprezentowanym podczas THQ Nordic Showcase 2022 trailerze, usłyszeliśmy fragment kompozycji właśnie Rosenkranza.

Przeczytaj też: Najlepsze modele przenośnych głośników

Nie ma co ukrywać, że są to znakomite wieści każdego fana przygód Bezimiennego. Muzyka Rosenkranza z całą pewnością uświetni nadchodzącą produkcje. Pozostaje mieć nadzieję, że poza oprawą muzyczną (fragment z trailera napawa optymizmem) inne części składowe Gothic Remake również będą stały na wysokim poziomie.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!