Gothic Remake i Killing Floor 3 zadebiutują w bieżącym roku fiskalnym! Embracer ujawnia plany wydawnicze

Gothic

Grupa Embracer opublikowała dziś nowe sprawozdanie finansowe. Oprócz informacji na temat wyników poszczególnych segmentów spółki, w dokumencie znalazła się wzmianka o przyszłych planach wydawniczych. W bieżącym roku fiskalnym, a więc w okresie między kwietniem 2024 a marcem 2025 roku, do sprzedaży trafi ponad 70 produkcji. Na liście znajdziemy m.in. Gothic Remake i Killing Floor 3.

Gothic Remake, Killing Floor 3 i Titan Quest 2 coraz bliżej

Gothic Remake – prezentacja edycji kolekcjonerskiej

Embracer Group otwarcie przyznaje, że pierwszy kwartał ma być „najcichszym” okresem w roku fiskalnym 2024/2025.

Do tej pory w ręce graczy trafiła konsolowa wersja System Shock Remake, dodatek do Dead Island 2, MotoGP 24 i Song of Conquest, ale najciekawsze produkcje wciąż czekają na swój debiut.

Poza bezpośrednią kontynuacją Kingdom Come: Deliverance, w której Szwedzi pokładają największe nadzieje, w najbliższych miesiącach odbędzie się premiera Gothic Remake, Killing Floor 3 oraz Titan Quest 2.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poza Kingdom Come: Deliverance II, ważne premiery w roku fiskalnym 2024/25 obejmują Killing Floor 3, Disney Epic Mickey: Rebrushed, Hyper Light Breaker, Gothic Remake, Titan Quest 2 wraz z trzema innymi, jeszcze nieogłoszonymi tytułami. W bieżącym roku fiskalnym zostanie wydane łącznie ponad 70 gier.

Embracer Group

Na konkretne daty premier najprawdopodobniej będziemy musieli zaczekać do 2 sierpnia. Wówczas odbędzie się pokaz THQ Nordic Showcase 2024 poświęcony najbardziej wyczekiwanym grom.

Źródło: Embracer

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.