Gothic Remake – oto nowy wygląd węża błotnego! Twórcy udostępnili kolejną grafikę

Gothic remake logo

Twórcy Gothic Remake znani są z utrzymywania bardzo dobrego kontaktu ze społecznością. Kilka dni temu udostępnili nowy odcinek podcastu, w którym odpowiedzieli na najpopularniejsze pytania fanów. To jednak nie koniec tegorocznej aktywności deweloperów. Z okazji świąt zaprezentowano wygląd jednego z najgroźniejszych potworów występujących w świecie gry.

Twórcy Gothic Remake zaprezentowali odświeżony wygląd węża błotnego

W pierwszej części serii Gothic węże błotne zaliczały się do najbardziej wymagających przeciwników. Choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby gracze spróbowali swoich sił na samym początku przygody, to fabularnie starcie z gigantyczną pierścienicą ma miejsce dopiero w końcowym etapie gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Kły błotnego węża były bowiem niezbędne do stworzenia Ulu-Mulu, czyli broni pełniącej jednocześnie funkcję talizmanu, który chronił posiadacza przed atakami ze strony orków.

Twórcy opublikowali grafikę prezentującą odświeżony wygląd węża błotnego. Otwór gębowy oraz rozwierające się na trzy strony szczęki są najeżone dziesiątkami mniejszych i większych zębów. Można także odnieść wrażenie, iż potwór jest sporo większy od swojego pierwowzoru.

Przeczytaj także: Najlepszy smartfon do 4000 zł

Czy nowy wygląd węża błotnego przypadł Wam do gustu? Podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.