Gra Kapitan Ameryka i Czarna Pantera z wieloma konkretami. Produkcja będzie przypominać Uncharted

Skydance New Media nowa gra o Kapitanie Ameryka i Czarnej Panterze

W zeszłym tygodniu została zapowiedziana przez Marvela gra fabularna, która jeszcze nie otrzymała nawet pełnego tytułu. Dowiedzieliśmy się natomiast, że pracuje nad nią Skydance New Media, a jej głównymi bohaterami będą postacie z MCU – Kapitan Ameryka oraz Czarna Pantera. Teraz główna twórczyni tytułu – Amy Hennig – zdradziła kolejne szczegóły o nadchodzącej pozycji.

Kinowe, fabularne doświadczenie i brak co-opa

Gra Kapitan Ameryka i Czarna Pantera – wywiad

W trakcie wywiadu udostępnionego na oficjalnym kanale YouTube Marvela kobieta potwierdziła, że gracze znający jej wcześniejsze produkcje mogą spodziewać się podobnych założeń w grze o Kapitanie Ameryce czy Czarnej Panterze. Hennig pracowała w przeszłości przede wszystkim przy Uncharted i to tę serię Sony przywołała podczas rozmów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mówi się, że gra Marvela będzie „blockbusterem narracyjnym”, w którym największą rolę odegra pełna zwrotów akcji, emocjonalna fabuła. Wcielimy się w tytułowych bohaterów, a także wojowniczkę kierującą siecią szpiegowską w Wakandzie, jak i amerykańskiego żołnierza – Gabriela Jonesa. Rozgrywka ma być podobna do Uncharted, a więc historia rozgrywająca się w II wojnie światowej powinna być podawana w formie kolejnych rozdziałów, w których wykonamy szereg czynności pozwalających poznać kolejne wątki opowieści.

Gra o Kapitanie Ameryce i Czarnej Panterze będzie przystępna dla wszystkich i możemy mówić tutaj nawet o kinowym doświadczeniu. Hennig chce, aby każdy mógł poznać tę fascynującą przygodę, w której sterowanie ma być na swój sposób „głębokie”.

Przeczytaj też: Jaki router do domu?

Co warto zaznaczyć na sam koniec, w tytule Marvela nie znajdziemy trybu kooperacyjnego, co oznacza, iż będzie to gra wyłącznie dla pojedynczego gracza.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.