Gran Turismo 7 na PC nie powstaje. Kazunori Yamauchi dementuje plotki, ale daje nadzieje na przyszłość

gran turismo 7

Wypowiedź Yamauchiego sprzed paru tygodni rozpoczęła domysły graczy o wydaniu Gran Turismo 7 na PC. Reżyser otwarcie mówił o różnicach pomiędzy platformami i ciekawych możliwościach komputerów osobistych. Teraz postanowił jednak rozwiać wszelkie wątpliwości.

Polyphony Digital nie pracuje nad Gran Turismo 7 na PC

Zwiastun Gran Turismo 7

Nowe informacje na temat Gran Turismo 7 przyniósł nam wywiad redakcji Dengekionline z Kazunori Yamauchim. Dziennikarz poruszył kwestię potencjalnego portu i spytał wprost, ile jest prawdy w krążących aktualnie po branży plotkach.

Yamauchi jasno dał do zrozumienia, że Polyphony Digital nie pracuje aktualnie nad Gran Turismo 7 na PC. Szanse na port cały czas są i wszystko może się wydarzyć, ale deweloperzy nie podjęli jeszcze żadnych kroków w tym kierunku.

Przeczytaj też: Najlepsze gry multiplayer

Po wydarzeniach z tego i poprzedniego roku widać, że Sony dobrze czuje się na rynku PC i chętnie wydaje tutaj swoje wcześniej ekskluzywne produkcje. Któregoś dnia może przyjść więc moment, kiedy na Steamie pojawi się Gran Turismo 7. Na razie fani gier wyścigowych muszą uzbroić się w cierpliwość i liczyć na to, że premiery innych gier zachęcą Sony do rozważenia portu GT7.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z