Więcej niż jeden wiedźmin to… – większość gier CD Projektu z trybem multiplayer!

Wiedźmin

CD Projekt chyba lubi zmiany. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że twórcy zrezygnują z korzystania z własnego silnika na rzecz Unreal Engine 5, a teraz kolejna rewelacja. Okazuje się, że większość nowych gier twórców będzie posiadać tryb multiplayer.

Gry CD Projekt z trybem multiplayer

pic.twitter.com/a87NWyGsYi

— CD PROJEKT IR (@CDPROJEKTRED_IR) October 4, 2022

pic.twitter.com/a87NWyGsYi

— CD PROJEKT IR (@CDPROJEKTRED_IR) October 4, 2022

Twórcy odpowiedzialni za wiedźmińską serię czy Cyberpunka 2077 podzielili się ostatnio swoimi planami na najbliższe lata. Wśród nich należy wskazać kilka nowych gier z Wiedźminami w rolach głównych, jak również zaimplementowanie trybu multiplayer do większości nadchodzących produkcji studia. W rozgrywkę wieloosobową na pewno będzie zaopatrzona gra o kodowej nazwie Sirius.

Zobacz też: Wzmacniacz WiFi – najlepsze modele

I tutaj pojawia się pytanie, czy będzie to zaledwie miły dodatek, a może odbije się negatywnie na jakości doznań płynących z trybu singleplayer? Pod twitterowym postem można znaleźć kilka komentarzy odnoszących się do wieści właśnie w ten bardziej pesymistyczny sposób. Deweloperzy muszą pamiętać, że gracze pokochali ich tytuły za świetną zabawę dla jednego gracza i wszyscy liczą na to, że ta nadal pozostanie tak dopracowaną.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.