Gry z Games with Gold na sierpień 2023 już dostępne do pobrania! Odbierz ostatnią ofertę w historii usługi

Games with Gold

Kilka dni temu Microsoft przedstawił gry w Games with Gold na sierpień 2023, a zatem ostatni miesiąc istnienia tej oferty. Mimo że produkcje miały zostać udostępnione do pobrania subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate dopiero jutro, to w istocie można je ściągać już dzisiaj. Jak zawsze warto to zrobić za pamięci, bo gry nie będą darmowe przez wieczność.

Inertial Drift i Blue Fire za darmo w ramach Games with Gold na sierpień 2023 – oferta już dostępna

Zwiastun Inertial Drift

Games with Gold to comiesięczna porcja bezpłatnych gier dla abonentów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate, będąca częścią tej pierwszej usługi, która przestanie istnieć już 1 września. Na pożegnanie swojej usługi Microsoft jak zwykle udostępnił graczom dwie bezpłatne produkcje, które można dodać do swojego konta od dzisiaj, czyli dzień wcześniej niż zapowiadano. Wymienione niżej tytuły w ramach najnowszej oferty GwG pozostają dostępne do pobrania do 31 sierpnia.

Przeczytaj też: Gry podobne do Tomb Raider

Kup Xbox Series X

Właśnie tymi grami Microsoft postanowił pożegnać ofertę Games with Gold. Mimo że nie są to największe hity, tak w dalszym ciągu warto je odebrać – choćby „na zaś”. W końcu darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, prawda?

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.