Gry Xboxa lądują w Nvidia GeForce Now! To dopiero początek współpracy

Microsoft-Nvidia-GeForce-Now

Umowa pomiędzy Xboxem a Nvidą została podpisana już jakiś czas temu, ale nadal brakowało konkretnych dat dodania gier „Zielonych” do platformy GeForce Now. Microsoft postanowił jednak zaskoczyć i bez większej zapowiedzi użytkownicy platformy streamingowej mogą już grać za jej pomocą w Gears 5. Za kilka dni trafią na nią również inne produkcje.

Gears 5 dostępne w Nvidia GeForce Now. Xbox zapowiada, że to dopiero początek współpracy

Zwiastun Gears 5

Już dziś użytkownicy GeForce Now mogą zacząć grać za pomocą platformy w Gears 5. 25 maja trafią do niej natomiast kolejne tytuły: Deathloop, Grounded i Pentiment.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aby uruchomić powyższe produkcje, gracze muszą wcześniej zakupić je w wersji na Steama lub Epic Games Store. GeForce Now udostępnia rozgrywkę za pomocą aplikacji na PC i Mac, Shield TV, Androida oraz w przeglądarce pod adresem play.geforcenow.com.

Jak zapowiedział Xbox, jest to dopiero początek współpracy z Nvidią. Kolejne tytuły należących do niego studiów będą ogłaszane na GeForce Now za pomocą standardowych, czwartkowych aktualizacji listy gier na platformie streamingowej.

Zobacz też: Gry podobne do League of Legends

Microsoft przypomniał również, że jego gry trafią w przyszłości do pozostałych usługodawców cloud gamingu. Mowa tu mianowicie o Boosteroidzie, Ubitusie, EE i Nware.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.