GTA 3, Vice City i San Andreas na niesamowitej wizji fanów! Takich remake’ów potrzebujemy

GTA Vice City Remake

TeaserPlay to grupa fanów, która uwielbia tworzyć swoje własne wizje starszych projektów, przedstawiając jednocześnie, jak mógłby prezentować się ich potencjalny remake. Poprzednio mogliśmy przyjrzeć się „remake’owi Silent Hill„, a teraz autorzy pokazują trzy odmłodzone odsłony serii GTA (GTA 3, GTA Vice City i GTA San Andreas), które weszły w skład wydanej przez Rockstara kolekcji Grand Theft Auto: The Definitive Edition.

REKLAMA

GTA 3, GTA Vice City i GTA San Andreas powinny otrzymać właśnie takie remake’i

GTA 3 – Unreal Engine 5 Remake trailer
GTA Vice City – Unreal Engine 5 Remake trailer
GTA San Andreas – Unreal Engine 5 Remake trailer

Każdy z trzech podlinkowanych trailerów – stworzonych w oparciu o technologię Unreal Engine 5 – prezentuje piękno światów, które w przeszłości zostały zaprojektowane przez Rockstar Games. Grupa TeaserPlay zadbała nawet o najmniejsze detale przy pojazdach czy bohaterach, lecz największe wrażenie robi niesamowicie dopracowane oświetlenie nadające poszczególnym częściom marki mroczny (GTA 3), gangsterski (GTA San Andreas) lub kolorowo-wesoły (GTA Vice City) klimat.

Sprawdź także: Sony opracowuje nową serię produktów INZONE?

Wymienione już wyżej trzy remastery, wypełniające kolekcję Grand Theft Auto: The Definitive Edition, zawiodły wielu fanów. Jednakże gdyby Rockstar Games przygotował tak świetnie wyglądające remaki, jak te z wizji fanów z kanału TeaserPlay, to opinia o odświeżonych odsłonach serii na pewno byłaby inna.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!