Fanowski remake Silent Hill na Unreal Engine 5 – ależ to wygląda!

Silent Hill

Legendarna seria horrorów od Konami, Silent Hill, w ostatnim czasie jest na ustach wielu graczy. Nie tak dawno temu dowiedzieliśmy się, że nowy Silent Hill to już niemal pewniak, a do tego wyszło na jaw, że nad Silent Hill 2 Remake może pracować polskie Bloober Team. Aby jeszcze bardziej podsycić atmosferę, jeden z fanów serii przygotował wideo pokazujące, jak mógłby wyglądać Silent Hill Remake, gdyby powstał na Unreal Engine 5.

REKLAMA

Silent Hill Remake na Unreal Engine 5 – wizja fana robi wrażenie

Silent Hill Remake na Unreal Engine 5 wg fana serii

Na kanale YouTube TeaserPlay ostatniego dnia maja wpadł film, pokazujący fanowski remake Silent Hill stworzony na Unreal Engine 5. Tytułowe miasteczko na wideo wygląda bardzo realistycznie, a do tego twórcy udało się zachować niepowtarzalny klimat oryginału. Nie da się ukryć, że taka wizja może robić wrażenie — rozpikselowane tekstury czy kanciaste modele postaci z oryginalnej wersji gry odeszły w niepamięć.

Przeczytaj też: Ninja Gaiden: Master Collection w Xbox Game Pass

Gdyby tak rzeczywiście miał wyglądać Silent Hill Remake, to wielu fanów oryginału z pewnością nie miałoby nic przeciwko. Należy jednak pamiętać, że to tylko wizja fana serii – produkcji ukazanej na filmie nie można pobrać ani odpalić. Mamy do czynienia jedynie z pokazówką, którą należy traktować wyłącznie jako ciekawostkę.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!