GTA 5 i GTA 6 na porównaniu. Te podobieństwa to nie może być przypadek

GTA 5 GTA 6

Kilkanaście godzin temu byliśmy świadkami wycieku zwiastuna GTA 6, co zmusiło Rockstar do wcześniejszego opublikowania jego oficjalnej wersji. W sieci pojawiły się więc naturalnie pierwsze porównania trailera z GTA 5. Niektóre z podobieństw rzeczywiście dają do myślenia.

GTA 5 vs GTA 6 – porównanie zwiastunów

Porównanie GTA 5 i GTA 6

Przyglądając się porównaniu GTA 5 i GTA 6 możemy dojść do wniosku, że Rockstar wykorzystał w zwiastunie najnowszej części gry kilka znanych nam momentów. Oczywiście nic nie zostało skopiowane w bezpośredni sposób, ale pomysły na niektóre ujęcia są za to niemal identyczne.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Bardziej szczegółowe porównanie konkretnych momentów pojawiło się także na Twitterze Stephena Totilo. Branżowy analityk wskazał na kilka sytuacji, które przedstawiają podobne wydarzenia w tym samym czasie zwiastunów.

Wiele wskazuje więc na to, że Rockstar zwyczajnie zdecydował się w ten sposób na stworzenie swego rodzaju easter-egga. Fani naturalnie szybko to wyłapali i dołączyli do zabawy, którą przygotowali deweloperzy.

Zobacz też: Gry offline

A my tymczasem przypomnijmy, że GTA 6 pojawi się na rynku w 2025 roku. Jak na razie wiemy, że gra trafi wyłącznie na PS5 i Xboxy Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.