GTA 5 z nową, next-genową aktualizacją. Ray tracing w grze Rockstar działa bez zarzutu

GTA 5

Nowa aktualizacja GTA 5 robi wrażenie. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do ostatniej odsłony Grand Theft Auto trafił właśnie kolejny, znaczący patch. Na pierwszych fragmentach rozgrywki ray tracing wygląda bardzo imponująco.

Ray tracing w GTA 5

Prezentacja ray tracingu w GTA 5

Ostatnia aktualizacja GTA 5 dzieli się na dwie, duże części. Pierwsza z nich to Los Santos Drug Wars, fabularne rozszerzenie, które zapewni fanom gry kilka nowych zadań. Razem z tymi nowościami Rockstar wprowadził wsparcie dla ray tracingu.

Popularną w wielu wizualnie imponujących produkcjach funkcję można już testować na PC oraz konsolach nowej generacji. Różnicę widać gołym okiem, a włączony ray tracing czyni Grand Theft Auto 5 jeszcze przyjemniejszym dla oka, co doskonale pokazuje powyższe porównanie.

Przeczytaj też: Gry horrory

W przypadku GTA 5 największe wrażenie robi fakt, że ten tytuł ma już ponad dziewięć lat, a na kolejną część przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Przez te wszystkie lata Rockstar wprowadziło mnóstwo aktualizacji. Najnowsza z nich pozwoli grze wypadać nieco lepiej w porównaniu do współczesnych produkcji.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z