GTA 5 nigdy nie wyglądało piękniej! Zobaczcie najbardziej realistyczne Los Santos

GTA 5 Ray Tracing

GTA 5 miało swoją premierę w 2013 roku, dlatego nie można się dziwić graczom, że powoli zerkają w stronę Rockstar Games, oczekując na szóstą już odsłonę serii. Tymczasem jednak moderzy nie próżnują, stale ulepszając historię Michaela, Trevora oraz Franklina. Digital Dreams opublikowało fragment rozgrywki z funkcją ray tracingu oraz modami QuantV, 5Real oraz WLS — jednym słowem — Los Santos nigdy nie prezentowało się lepiej.

GTA 5 z tracingiem oraz modyfikacjami prezentuje się realistycznie

Fragment rozgrywki ze zmodowanego GTA 5

Jak wiadomo, pojawia się coraz więcej przecieków dotyczących GTA 6, w końcu czas biegnie nieubłaganie i od premiery „piątki” minęło już prawie 10 lat. Natomiast w grudniu 2022 roku historia Trevora, Michaela oraz Franklina otrzymała next-genową aktualizację, która dodała m.in. wsparcie ray tracingu. Od tamtej pory produkcja Rockstara prezentuje się jeszcze lepiej, choć moderom to nie wystarczyło.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tym razem Digital Dreams opublikowało bardzo realistyczny fragment rozgrywki z włączoną funkcją ray tracingu oraz modami — QuantV, 5Real oraz WLS w rozdzielczości 8K. Co tu dużo kryć — piąta odsłona gangsterskiej serii od Rockstara w tej wersji prezentuje się nad wyraz rewelacyjnie.

Udostępniony fragment rozgrywki przedstawia jazdę motocyklem po ulicach Los Santos. Przejażdżka po mieście pokazuje samochody oraz budynki, które wyglądają naprawdę realistycznie. Mimo upływu lat — twórcy swoimi aktualizacjami oraz moderzy modyfikacjami sprawili, że gra pod względem wizualnym wskoczyła na zupełnie nowy poziom.

Zobacz też: Najlepsze mikrofony do nagrywania

Przypomnijmy, że premiera GTA 5 odbyła się 17 września 2013 roku, jako ostatnia duża gra na Xboxa 360 oraz PlayStation 3. W tym czasie była dostępna na wspomnianych konsolach, ale później pojawiła się także na PlayStation 4, PlayStation 5, Xboxie One, Xboxach Series X|S i komputerach osobistych.

O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.