Ile będzie kosztować GTA 6? Take-Two chce, by ustalona cena była „dobrą wiadomością” dla graczy

GTA 6 Lucia

Kilka dni temu poznaliśmy oficjalny termin premiery GTA 6. Wielu graczy z pewnością zastanawia się, ile będzie trzeba zapłacić za nadchodząca odsłonę serii Grand Theft Auto. Tymczasem Strauss Zelnick – dyrektor generalny firmę Take-Two, w której szeregach znajduje się Rockstar Games – został zapytany o sposób ustalania cen gier wydawanych przez amerykańskiego wydawcę.

GTA 6 będzie kosztować więcej niż 70 dolarów? Szef Take-Two mówi o sposobie ustalania cen

GTA 6 – zwiastun

Zelnick niestety nie ujawnił, ile będzie trzeba zapłacić za GTA 6. Dyrektor generalny Take-Two podkreślił natomiast, że celem firmy jest „dostarczanie jak największej wartości”. Dlatego też wydawca skupia się na tym, by oferowana przez daną produkcję zawartość była wyższa od „pobieranej opłaty”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Za każdym razem, gdy ustalamy cenę, chcemy mieć pewność, że jest to dobra wiadomość dla konsumenta; że doświadczenie znacznie przewyższa koszty. To jest nasz cel.

– tłumaczy szef Take-Two.

Warto dodać, że zainteresowanie nadchodzącą produkcją Rockstar Games jest ogromne. Według branżowych analityków GTA 6 ma być jedną z ważniejszych premier ostatnich lat. Niewykluczone więc, że Take-Two będzie chciało wykorzystać hype i zaoferuje wspomniany tytuł w cenie wyższej niż 70 dolarów, by zwiększyć zyski ze sprzedaży.

Na koniec przypomnijmy, że GTA 6 ma zadebiutować jesienią 2025 roku. Nowa odsłona serii Grand Theft Auto zmierza obecnie wyłącznie na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy również czekać na kolejną produkcję Rockstar Games.

Źródło: GameSpot

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.