Poznaliśmy gwiazdę GTA 6? Aktorka zdradziła w CV, że wystąpi w grze Rockstara

GTA 6

Wczoraj za sprawą artykułu opublikowanego przez Jasona Schreiera dowiedzieliśmy się, że jedną z dwóch grywalnych postaci w GTA 6 będzie kobieta. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne informacje związane z nadchodzącą produkcją Rockstara. Wiele wskazuje bowiem na to, że poznaliśmy imię i nazwisko aktorki, która wcieli się w główną bohaterkę nowej odsłony serii Grand Theft Auto.

W główną bohaterkę GTA 6 wcieli się aktorka z Portoryko

GTA 6 – materiał na temat dotyczący głównej bohaterki

Zdaniem fanów główną rolę kobiecą w GTA 6 zagra pochodząca z Portoryko Alexandra Echavarri. Miłośnicy produkcji Rockstara dostrzegli bowiem, że aktorka w swoim CV dostępnym w serwisie Actors Access poinformowała, że wystąpi w produkcji przygotowywanej przez firmę Take-Two. We wspomnianym życiorysie nie ma jednak wzmianki o nowej odsłonie serii Grand Theft Auto, dlatego też gracze postanowili zajrzeć nieco głębiej.

Dzięki usłudze Web Archive odkryto, że na profilu dokonano niedawno zmiany. We wcześniejszej wersji CV widnieje bowiem informacja, że za produkcję, w której ma wystąpić Alexandra Echavarri, odpowiada Rockstar Games. Wszystko wskazuje więc na to, że w nadchodzącej odsłonie serii Grand Theft Auto zobaczymy właśnie wspomnianą artystkę z Portoryko.

Zobacz też: Najlepsze gry battle royale

Oczywiście deweloperzy oraz wydawca nie odnieśli się do powyższych doniesień, a na oficjalne przedstawienie szczegółów dotyczących bohaterów w GTA 6 z pewnością przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z