GTA 6 z nowym rodzajem transportu? Fani dostrzegli ciekawy szczegół w zwiastunie gry

Grand Theft Auto VI

GTA VI to produkcja, która nieustannie rozpala wyobraźnię graczy. Pierwszy zwiastun gry został zaprezentowany ponad miesiąc temu, jednakże wierni fani serii nie ustają w kolejnych analizach i spekulacjach na temat nadchodzącej odsłony. Tym razem na tapet trafił prawdopodobny nowy środek transportu, który pojawi się w grze.

Nowy środek transportu może trafić do GTA 6. Fani spekulują na temat szybkiej podróży

Pewien czujny użytkownik Reddita na jednym z kadrów zwiastuna GTA 6 wypatrzył przystanek autobusowy. Fani od razu rozpoczęli spekulacje na temat tego, czy owy przystanek jest częścią całego systemu transportu w szóstej odsłonie GTA. Autobusy według domysłów graczy mogłyby sprawować rolę szybkiego podróżowania w grze.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

System szybkiej podróży pojawił się już w gangsterskiej serii w postaci, chociażby taksówek czy pociągów. Autobusy jednak byłyby w tej kwestii nowością.

Warto także zauważyć, że sam środek transportu w postaci autobusów miejskich pojawił się już w GTA Vice City. Nie pełnił on wtedy jednak funkcji szybkiej podróży. Wraz z GTA 6 może się to zmienić.

Grand Theft Auto 6 to tytuł, o którym cały czas jest głośno i takowy stan rzeczy na pewno długo się jeszcze utrzyma. Ostatnio na przykład informowaliśmy o występie znanego rapera w grze, a także przykładzie ciekawego fanowskiego projektu związanego z tym tytułem.

Źródło: Reddit

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.