GTA 6 ma „przesunąć granice tego, co możliwe”. Współzałożyciel Rockstara mówi o świecie opartym na fabule

GTA 6 Lucia

Przez wycieki z ostatniej nocy Rockstar był zmuszony do wcześniejszej prezentacji pierwszego zwiastuna GTA 6. Oficjalnej zapowiedzi towarzyszyła wypowiedź współzałożyciela Rockstara Sama Housera. Mówił on między innymi o „przesunięciu granic tego, co możliwe”.

Współzałożyciel Rockstara o GTA 6

Zwiastun GTA 6

Chwilę po opublikowaniu zwiastuna GTA 6, na stronie internetowej Take-Two Interactive pojawił się komunikat dotyczący gry. Zawarto w nim wypowiedź Sama Housera, który jest jednym ze współzałożycieli Rockstara. Opowiedział on nam, że gra ma „przesunąć granice tego, co możliwe” w kwestii otwartych światów:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Grand Theft Auto 6 kontynuuje nasze wysiłki, aby przesunąć granice tego, co jest możliwe w wysoce wciągających, opartych na fabule doświadczeniach z otwartym światem.

Sam Houser

Co ciekawe, Houser wyraźnie powiedział, że świat GTA 6 będzie oparty na fabule. Możemy to więc traktować jako swego rodzaju zapewnienie, że ta część gry nadal jest ważna dla twórców, którzy nie skupili się wyłącznie na trybie online.

A jeśli chodzi o scenariusz, wiemy już, że GTA 6 przedstawi głównych bohaterów – Lucię oraz jej nieznanego jeszcze z imienia faceta. Nie zdradzono jednak, co będzie ich głównym celem fabularnym.

Zobacz też: Smartfon do 3000 zł

Niestety osoby czekające na GTA 6 muszą się uzbroić w cierpliwość. Gra zadebiutuje dopiero w 2025 roku na PS5 i Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.