Premiera GTA 6 zbliża się wielkimi krokami? Take-Two znów wspomina o „rekordowych” wynikach

Grand Theft Auto 6

Jakiś czas temu prawdziwą furorę w sieci zrobił fanowski zwiastun GTA 6. Nie Miłośnicy produkcji Rockstar Games z niecierpliwością czekają bowiem na oficjalną zapowiedź nowej odsłony serii Grand Theft Auto, ale deweloperzy wciąż nie zdecydowali się na prezentację swojej produkcji. Firma Take-Two opublikowała tymczasem nowy raport finansowy, który może zawierać wskazówki dotyczące terminu premiery wspomnianego tytułu.

Take-Two ujawniło okienko wydawnicze dla GTA 6? Firma spodziewa się „rekordowych” wyników

GTA 6
GTA 6

W najnowszym raporcie finansowy Take-Two poinformowało, że pozycjonuje swoją działalność na „znaczący punkt zwrotny” w roku fiskalnym 2024-2025. Wydawca zapowiada również, że wspomniany okres będzie „obejmował rekordowe poziomy wyników operacyjnych”. Firma podziękowała także akcjonariuszom za „nieustające wsparcie” i zapowiedziała, że z niecierpliwością czeka na „realizację tego ekscytującego rozdziału”.

W raporcie finansowym Take-Two nie wspomina oczywiście wprost o GTA 6. Właściciele Rockstar Games spodziewają się jednak „rekordowych” zysków, a te może przynieść jedynie niezwykle głośna premiera, jaką bez wątpienia będzie nowa odsłona serii Grand Theft Auto. Istnieje więc spora szansa, że wspomniana produkcja trafi na rynek w okresie od 1 kwietnia 2024 roku do 31 marca 2025 roku.

Zobacz też: Najlepsze darmowe gry na Xbox Series X|S

Kup Grand Theft Auto V

Na koniec warto podkreślić, że to nie pierwsza tego typu sugestia ze strony Take-Two. W majowym raporcie finansowym firma także zapowiadała, że spodziewa się w roku fiskalnym 2024-2025 ogromnych zysków. Na ten moment fanom serii Grand Theft Auto nie pozostaje jednak nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalną zapowiedź GTA 6.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.