Czyżby Rockstar rozpoczął testy GTA 6? Jeden wpis rozbudził nadzieje oczekujących fanów

GTA 6

W miarę upływu czasu wokół GTA 6 zaczęło narastać coraz więcej plotek i legend, a oczekujący na tę produkcję fani niemal wszędzie doszukują się jakichkolwiek poszlak lub wskazówek. Prawdziwą bombą okazał się przeciek najnowszego projektu od Rockstar, który rozbudził nadzieje i oczekiwania wielu graczy. Teraz zaś w sieci pojawiła się konkretna informacja, według której pierwsze osoby miały już styczność z szóstą odsłoną popularnej gangsterskiej serii.

Jeden z amerykańskich influencerów mógł widzieć GTA 6 w akcji

Osobą, która rzekomo widziała, jak prezentuje się GTA 6 w akcji, jest jeden z amerykańskich influencerów — HipHopGamera. Kilka dni temu wrzucił on na swojego Twittera zdjęcie z CEO Take-Two Interactive, Straussem Zelnickiem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie dodany podpis w którym mężczyzna twierdzi, że szósta odsłona cyklu Grand Theft Auto zrobiła na nim wielkie wrażenie.

Influencer uważa, że zdecydowanie warto oczekiwać na tę produkcję i jednocześnie dziękuje dyrektorowi Take-Two Interactive za to, że ten zdecydował się poświęcić mu swój czas.

Przeczytaj też: Gry platformowe

W sieci pojawiło się sporo głosów, które dość sceptycznie podchodzą do sprawy i twierdzą, że HipHopGamera nie miał styczności z grą, a jego obecność w siedzibie wydawcy GTA 6 jest jedynie zagrywką marketingową.

Warto jednak pamiętać, że jakiś czas temu Rockstar poszukiwał osób, które podjęłyby się zadania testowania ich najnowszego dzieła i być może ów influencer miał po prostu szczęście i faktycznie widział GTA 6 w akcji.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.