GTA 6 jednak zadebiutuje w 2026 roku? Niepokojące wieści z obozu Rockstar Games

Grand Theft Auto VI

Szósta odsłona cyklu Grand Theft Auto to obecnie chyba najbardziej wyczekiwana gra na rynku. Pierwszy zwiastun tej produkcji pobił wszelkie rekordy oglądalności, a fani wyczekują każdej, nawet najdrobniejszej informacji na temat nadchodzącego dzieła Rockstar Games. Najnowsze doniesienia jednak nie napawają optymizmem i z pewnością nie są tym, co chcieliby usłyszeć gracze.

Prace nad GTA 6 podobno idą wolniej niż początkowo zakładano

Serwis Kotaku dotarł do informacji wewnątrz Rockstar Games, które dotyczą daty premiery GTA 6. Okazuje się, że mimo obecnego planu wydania gry w 2025 roku, to w ostateczności studio rozważa przesunięcie premiery na 2026 rok. Wariant ten to wprawdzie plan awaryjny, jednakże samo rozmyślanie o nim wskazuje na to, że twórcy nie są do końca pewni pierwotnego założenia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Rozważania na temat przesunięcia premiery GTA 6 rzekomo związane są z opóźnieniem prac nad tytułem, w wyniku których firma postanowiła zmienić model biznesowy na pracę w biurze. Ten ruch jednakże spotkał się z krytyką pracowników i teraz Rockstar Games rozważa plany awaryjne w razie poślizgu.

Powyższe doniesienia gryzą się z ostatnimi informacjami o tym, że Rockstar Games kończy już prace nad GTA 6 i szykuje się do wydania produkcji na początku 2025 roku. Trzeba jednak pamiętać, że obie wersje wydarzeń pochodzą z przecieków i domysłów, a na wszelkie oficjalne informacje dotyczące szczegółowej daty premiery Grand Theft Auto 6 trzeba jeszcze poczekać.

Źródło: Kotaku

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.