GTA 6 z rekordem wszech czasów! Jeszcze nigdy żadna gra nie osiągnęła tego w tak krótkim czasie

GTA 6

Przedwczoraj doszło do wycieku zwiastuna GTA 6, a niedługo później Rockstar opublikował go oficjalnie – przed czasem. Od momentu pojawienia się wyczekiwanego trailera, o kolejnej odsłonie Grand Theft Auto mówi cały internet. Nic więc dziwnego, ze pierwszy zwiastun GTA 6 pobił rekord wszech czasów, a amerykańskie studio ma ogromne powody do świętowania.

Zwiastun GTA 6 pobił rekord wszech czasów – 100 mln wyświetleń przekroczone w absurdalnie krótkim czasie

Zwiastun GTA 6

Pierwszy zwiastun GTA 6 został opublikowany 5 grudnia, niedługo po północy. Na moment publikacji niniejszego newsa trailer ma już blisko 105 milionów wyświetleń. Magiczny próg 100 milionów odtworzeń został przekroczony w ok. 31 godzin, co pozwoliło Rockstarowi ustanowić rekord wszech czasów – jeszcze nigdy w historii zwiastun żadnej gry nie przekroczył takiej liczby w tak krótkim czasie. Cała ta sytuacja dobrze pokazuje, jaką potęgą jest marka Grand Theft Auto.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jedno jest pewne: to dopiero początek. Z pewnością za kilka miesięcy pierwszy zwiastun GTA 6 będzie mógł pochwalić się już taką liczbą wyświetleń, jakiej większość z nas nie jest sobie w stanie teraz wyobrazić. Zainteresowanie nadchodzącą grą Rockstara jest przeogromne i z pewnością jeszcze przez długi czas takie pozostanie.

Przeczytaj też: Najlepsze gry offline

Premiera Grand Theft Auto 6 została zaplanowana na 2025 rok. Gra ukaże się na PlayStation 5 i Xboxach Series X|S; wersja na PC na razie stoi pod znakiem zapytania. Jest jednak szansa, że hit najpierw zadebiutuje na konsolach, a dopiero w późniejszym czasie na komputerach.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.