YouTuber odtworzył zwiastun GTA 6 w prawdziwym życiu. Efekt jest piorunujący

GTA 6 zwiastun w prawdziwym życiu Andrew Levitt

Po wielu latach oczekiwania Rockstar nareszcie opublikował zwiastun GTA 6. Mało kto wie, że może go obejrzeć również w prawdziwym życiu. Wszystko dzięki pewnemu YouTuberowi, który go wiernie odwzorował.

Zwiastun GTA 6 w prawdziwym życiu

GTA 6 – zwiastun w prawdziwym życiu

Zwiastun GTA 6 był momentem przełomowym – w końcu oczekiwał na niego niemal każdy gracz. Nic więc dziwnego, że w sieci szybko pojawiły się jego różne przeróbki oraz odwzorowania.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Widzieliśmy już więc trailer GTA 6 w Cyberpunku 2077, stworzono go także na nowo w GTA 5. Tymczasem pewien YouTuber o nicku Andrew Levitt poszedł o krok dalej i zaprezentował nam zwiastun GTA 6 w prawdziwym życiu.

Oczywiście nie uświadczymy w nim pewnych scen, których odwzorowanie nie było możliwe. Niemniej i tak trzeba przyznać, że efekt jest piorunujący, a dbałość o szczegóły zasługuje na oklaski.

Tak więc warto nagrodzić pracę twórcy i zostawić wyświetlenie, łapkę w górę czy nawet subskrypcję. Taka praca z pewnością na to zasługuje.

My tymczasem przypomnijmy, że „growe” GTA 6 zadebiutuje w 2025 roku. Gra pojawi się najpierw na PS5 i Xboxach Series X|S.

Źródło: YouTube / Andrew Levitt (zdjęcie główne), YouTube / Andrew Levitt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.