Zwiastun GTA 6 wiernie odwzorowany w GTA 5! Fani serii zachwyceni dbałością o detale

gta 5 gta 6

Zwiastun GTA 6 ma już na ten moment 160 milionów wyświetleń. Materiał nie tylko został przeanalizowany wzdłuż i wszerz, ale doczekał się także różnych odwzorowań między innymi w GTA: Vice City. Uwagę zwraca także projekt, który ujrzał światło dzienne w tym tygodniu – jeden z fanów bardzo dokładnie odtworzył zwiastun GTA 6 w poprzedniej odsłonie serii, GTA 5.

Zwiastun GTA 6 odwzorowany w GTA 5

Zwiastun GTA 6 odtworzony w GTA 5

Kolejny raz jesteśmy świadkami kreatywności fanów serii GTA. Jeden z użytkowników YouTube’a o pseudonimie RavenwestR1 postanowił bowiem odwzorować zwiastun GTA 6 w poprzedniej odsłonie gry. Może nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie fakt, z jaką dokładnością i wiernością oryginalnemu materiałowi został wykonany projekt.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dzięki precyzyjnej pracy gracza możemy zobaczyć kultowe już fragmenty ze zwiastuna GTA 6 odwzorowane w GTA 5. Mamy zatem rozmowę Lucii z pracownicą więzienia, twerkującą na dachu samochodu kobietę (no, prawie), a także aligatora w basenie. Materiał wyjątkowo przypadł do gustu fanom serii, którzy w komentarzach wyrażają zachwyt nad dbałością o detale.

Zobacz też: Gry na Commodore 64

Na zakończenie przypominamy, że premiera GTA 6 zaplanowana jest na 2025 rok. Produkcja ma ukazać się w pierwszej kolejności na PlayStation 5 i Xboxach Series X|S. Prace nad wersją pecetową mają odbywać się „w tle”.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.