GTA 6 może wreszcie doczekać się ogłoszenia! Znany dziennikarz wskazuje termin i potwierdza szczegóły

nieoficjalne logo GTA 6

Sprawa oficjalnej zapowiedzi GTA 6 obrasta obecnie w coraz większe legendy i mity, a plotek i różnych teorii spiskowych nie brakuje. W miarę regularnie pojawiają się też coraz to nowe pogłoski m.in. te na temat technologii wykorzystywanych przez tę pozycję. Teraz głos w sprawie zabrał jeden z bardziej uznanych dziennikarzy w branży, a jego informacje (choć nieoficjalne) mogą dawać spore nadzieje.

Jason Schreier przekazuje nowe pogłoski na temat potencjalnych planów GTA 6

Jason Schreier na łamach serwisu Bloomberg napisał, że Rockstar planuje „ogłosić długo oczekiwane Grand Theft Auto VI” już w tym tygodniu. Dziennikarz ten utrzymuje, że informacje te zostały przekazane przez osoby, które są zaznajomione z zamiarami deweloperów odpowiedzialnych za tę pozycję, jednak wolą zachować anonimowość.

Na ogłoszeniu miałoby się jednak nie skończyć, a tak naprawdę zapoczątkować coś więcej, czego bylibyśmy świadkami na przestrzeni obecnego i następnego miesiąca. Dokładnie rzecz ujmując, Rockstar może najpierw ogłosić swoją nową pozycję, a w przyszłym miesiącu oficjalnie zaprezentować światu wyczekiwany zwiastun.

Ciekawym faktem jest to, że Schreier odniósł się do zeszłorocznych przecieków, które dość mocno nadszarpnęły wizerunkiem Rockstar. Dziennikarz potwierdził, że GTA 6 zaoferuje dwóch grywalnych bohaterów — mężczyznę i kobietę. Akcja gry zaś miała zostać osadzona w fikcyjnej wersji Miami.

Przeczytaj też: Ranking telewizorów 75 cali

Już dzisiaj Take-Two powinno przedstawić światu oficjalne wyniki finansowe za ostatni okres. Możliwe więc, że akurat będzie to dobry powód do ogłoszenia tego, na co wszyscy czekają. Pewności co do tego oczywiście nie ma — w końcu to tylko i wyłącznie niepotwierdzone doniesienia. Fani cyklu mogą jednak mieć wobec tego spore nadzieje, skoro informacje te przekazał sam Bloomberg.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.