GTA: San Andreas – The Definitive Edition wkrótce opuści Xbox Game Pass

Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition

Niemal pół roku temu Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition wylądowało w Xbox Game Pass. Niestety dzisiaj dowiedzieliśmy się, że gra Rockstara wkrótce zniknie z abonamentu Microsoftu. Cóż, można się było tego spodziewać, ale i tak szkoda.

GTA: San Andreas – The Definitive Edition oznaczone do usunięcia z Xbox Game Pass

Porównanie GTA: San Andreas – The Definitive Edition z oryginałem

GTA: San Andreas – The Definitive Edition to (marnej jakości) remaster kultowego GTA: San Andreas. Względem oryginału twórcy zapewnili m.in. lepsze oświetlenie, tekstury, wyższą rozdzielczość i… masę błędów. Niemniej niektórym graczom produkcja przypadła do gustu, choć zdecydowana większość preferuje opowieść o Carlu Johnsonie sprzed lat.

Przeczytaj też: Sprzedaż konsol Xbox Series X|S przewyższyła PlayStation 5

W aplikacji Xbox Game Pass GTA: San Andreas – The Definitive Edition zostało oznaczone do usunięcia. Niestety nie wiadomo dokładnie, kiedy produkcja zniknie z biblioteki subskrypcji Microsoftu. Możemy się jednak spodziewać, że remaster zostanie usunięty z XGP 11 maja 2022 roku — wtedy minie dokładnie pół roku, odkąd produkcja zadebiutowała w abonamencie. Będziecie tęsknić, czy nie chcecie mieć z tą edycją nic wspólnego? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z