GTA: San Andreas – The Definitive Edition, One Step From Eden i Dicey Dungeons od dzisiaj w Xbox Game Pass

Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition

Przedwczoraj do Xbox Game Pass trafiły dwie niezwykle wyczekiwane gry: Forza Horizon 5 i Football Manager 2022. Z kolei dziś w abonamencie Microsoftu lądują kolejne pożądane produkcje w postaci Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition, One Step From Eden oraz Dicey Dungeons. Trzeba uczciwie przyznać, jak na razie listopad jest dla subskrybentów XGP niezwykle okazały.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition, One Step From Eden i Dicey Dungeons w Xbox Game Pass

Zwiastun One Step From Eden

Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition to odświeżone wydanie kultowego GTA: San Andreas, po którym należy się spodziewać m.in. lepszego oświetlenia, tekstur w wyższej rozdzielczości oraz zwiększonego pola widzenia. Jeśli chodzi o fabułę, to względem oryginału nic się zmieniło; głównym bohaterem opowieści w dalszym ciągu jest Carl Johnson, który krótko po powrocie do rodzinnego Los Santos zostaje wrobiony w morderstwo.

Idąc dalej, One Step From Eden to zręcznościowa gra strategiczna z elementami roguelike’a i karcianki. Podczas zabawy będziemy rozgrywać bitwy w czasie rzeczywistym z komputerem lub innymi graczami, a wszystko to w pixel-artowej oprawie graficznej.

Dicey Dungeons ma co nieco wspólnego z One Step From Eden, bo gra również jest połączeniem roguelike’a i karcianki. Wcielamy się tu w postać chodzącej kostki do gry, a naszym zadaniem jest pokonanie Lady Luck, czyli bogini fortuny we własnej osobie.

Subskrybenci tytułowej usługi mogą już zaczynać zabawę w One Step From Eden i Dicey Dungeons, natomiast Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass dopiero o 16:00. W ramach abonamentu Microsoftu wymienione gry uruchomimy na następujących platformach:

  1. Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  2. One Step From Eden (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  3. Dicey Dungeons (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z