Gungrave G.O.R.E. z premierą w Xbox Game Pass. Microsoft potwierdza dobre wieści

Gungrave G.O.R.E.

Kilka dni temu pisaliśmy, że Gungrave G.O.R.E. może trafić do Xbox Game Pass. Dzisiaj przeciek potwierdził sam Microsoft, a my tym samym możemy oczekiwać kolejnej premiery w usłudze. Nic, tylko się cieszyć!

REKLAMA

Gungrave G.O.R.E. trafi do Xbox Game Pass

Zwiastun Gungrave G.O.R.E.

Gungrave G.O.R.E. to gra akcji, której motywem przewodnim jest walka. Wcielamy się tu w postać nieumarłego protagonisty, który wypowiedział wojnę narkotykowi znanemu jako Seed. Stojący za nim ludzie chcą wykorzystać drag do złowrogich celów, ale główny bohater – Beyond the Grave – zamierza pokrzyżować ich plany.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Premiera Gungrave G.O.R.E. odbędzie się 22 listopada 2022 roku i jak już ustaliliśmy, tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu zagramy na PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!